הזמנה לחתונה בוואטסאפ

תוכן עניינים

בעידן הדיגיטלי של היום, גם הזמנות לחתונה הפכו לדיגיטליות. הכלי הנפוץ ביותר לשליחת הזמנה דיגיטלית הוא הוואטסאפ. לשליחת הזמנה לחתונה בוואטסאפ יש יתרונות רבים. במאמר הבא נסביר על הזמנה לחתונה בוואטסאפ.

מהי הזמנה לחתונה בוואטסאפ?הכלי הנפוץ ביותר לשליחת הזמנה דיגיטלית הוא הוואטסאפ. לשליחת הזמנה לחתונה בוואטסאפ יש יתרונות רבים.

הזמנה לחתונה בוואטסאפ, היא למעשה הזמנה דיגיטלית שנשלחת בוואטסאפ. הזמנה לחתונה בוואטסאפ משמשת אותנו בדיוק כמו הזמנה מודפסת ותפקידה להעניק לאורחים שלנו פרטים לגבי החתונה הקרבה. ההבדל העיקרי בין הזמנה מודפסת לחתונה לבין הזמנה לחתונה בוואטסאפ הוא אמצעי השליחה. בעוד שאת ההזמנה המודפסת יש לשלוח בדואר או להתרוצץ ברחבי המדינה על מנת להעביר אותה לידי האורחים שלנו, את ההזמנה הדיגיטלית ניתן לשלוח בקלות בוואטסאפ לכל המוזמנים שלנו. כך על ידי לחיצת כפתור פשוטה נוכל לשלוח את ההזמנה ולדעת שכולם קיבלו את ההזמנה בזמן.

 

דגשים חשובים להזמנה לחתונה בוואטסאפ

 1. תוכן
 • שם בעלי האירוע (הזוג המתחתן, חתן בר המצווה, כלת בת המצווה וכדומה).
 • תאריך האירוע.
 • שעת קבלת קהל.
 • מקום האירוע (מומלץ כולל מפת הגעה או הוראות הגעה).
 • כל מידע רלוונטי נוסף כמו הסעה, האם יש קוד לבוש, האם צריך בגדים להחלפה ועוד.
 1. תמונות

אנו ממליצים לכלול תמונות מאחר וזה הופך את ההזמנה לאישית יותר. כמובן שאין על כך הכרח וכל אדם יכול לעשות לפי בחירתו. כמובן שבהזמנות דיגיטליות אין הגבלה על כמות התוכן ותמיד תוכלו להוסיף יותר מתמונה אחת, סרטון, שיר ועוד.

 1. עיצוב

אלמנטים שחשוב לקחת בחשבון בעיצוב הזמנה לחתונה-הזמנה לחתונה בוואטסאפ משמשת אותנו בדיוק כמו הזמנה מודפסת ותפקידה להעניק לאורחים שלנו פרטים לגבי החתונה הקרבה.

 • עיצוב ברור ובולט- חשוב מאוד שהגרפיקה לא תהיה מטושטשת או שיהיה קשה לקרוא את פרטי ההזמנה בגלל צבעים שלא השתלבו נכון. חשוב שההזמנה תעוצב בצורה כזאת שכל אחד יוכל לקרוא אותה בקלות ולדלות ממנה את הפרטים הרלוונטיים בקלות. כמו כן, חשוב מאוד הטקסט יהיה גדול וקריא. בדרך כלל הזמנה אונליין נצפית בטלפונים ניידים, כלומר, לא במסכים גדולים במיוחד. לכן, חשוב שהכתב על ההזמנה יהיה גדול, קריא וברור על מנת שגם האורחים המבוגרים יוכלו לקרוא את תוכן ההזמנה בקלות.
 • סגנון העיצוב- קיימים מגוון סגנונות עיצוב שונים. ניתן לבחור בעיצוב בסגנון קלאסי או בסגנון חדשני כאשר בכל סגנון כזה יבואו לידי ביטוי אלמנטים שונים. לדוגמא בסגנון קלאסי בדרך כלל יהיה שימוש בצבע אחד או שניים ואילו בסגנון חדשני יהיה שימוש בפלטת צבעים עשירה יותר. לכן חשוב להחליט מראש מה הסגנון המבוקש ולהתאים את העיצוב אליו.
 • צבעים- פלטת הצבעים תעזור לכם לאפיין את אופי האירוע ואת אופי בעלי האירוע. חשוב מאוד להתאים נכון בין הצבעים ולבחור בצבעים שעובדים נכון ביחד. לדוגמא, תוכלו לבחור בצבעים משלימים כמו צהוב וסגול, כחול וכתום, אדום וירוק ועוד. ניתן לבחור בעיצוב הזמנה על ידי צבעים חמים ( גווני אדום, כתום וצהוב) או על ידי צבעים קרים (כחול, ירוק וסגול). ניתן לבחור בצבעי מונוכרום, צבע אחד והגוונים שלו לדוגמא כחול אפור, כחול כהה, כחול, תכלת, ועוד.
 • רקע- רקע ההזמנה יכול להיות מאופיין בהתאם למה שבעלי האירוע אוהבים. זה יכול להיות קשור לתחביבים שלהם, לעבודה, לחברים ולכל דבר אחר. עם זאת, חשוב מאוד לא להעמיס על מנת שהרקע לא יהפוך לעיסה לא ברורה שמכבידה על הקורא לקרוא את התוכן החשוב.

מה היתרונות של הזמנה לחתונה בוואטסאפ?

להזמנה לחתונה בוואטסאפ יש יתרונות רבים על פני הזמנה מודפסת-

 • אישור הגעה- כאשר שולחים הזמנה לחתונה בוואטסאפ ניתן להוסיף ממשק אישור הגעה. כך האורחים יכולים לאשר הגעה בקלותאישור הגעה- כאשר שולחים הזמנה לחתונה בוואטסאפ ניתן להוסיף ממשק אישור הגעה. כך האורחים יכולים לאשר הגעה בקלות ולעדכן כמה אורחים מגיעים, במידה ומדובר במשפחה או זוג. ולעדכן כמה אורחים מגיעים, במידה ומדובר במשפחה או זוג. כך ניתן לדעת כמה אורחים צפויים להגיע לאירוע ולא צריך לרדוף אחרי האורחים בטלפונים על מנת לברר זאת.
 • אין הגבלה על התוכן- לעומת הזמנה מודפסת בה אתם מוגבלים בכמות הטקסט שאתם יכולים להוסיף, על מנת לא לחרוג מגודל הזמנה ממוצע, בהזמנה בוואטסאפ אין הגבלה על כמות התוכן. תוכלו להוסיף מגוון פרטים שאתם רוצים, תמונות, סרטונים, קישורים כמו לדוגמא קישור לווייז ועוד מגוון אפשרויות.
 • שליחה מהירה- הזמנות מודפסות צריך לשלוח בדואר או להעביר ביד, מה שיכול להיות כאב ראש משמעותי ועלול לקחת זמן רב. הזמנה לחתונה בוואטסאפ לעומת זאת, ניתנת לשליחה בקלות ובמהירות על ידי הטלפונים הניידים.
 • אין הגבלה על שליחת ההזמנה- כאשר אתם מעצבים הזמנה מודפסת, אתם צריכים להדפיס אותה על מנת לשלוח אותה. לשם כך, אתם צריכים לדעת כמה הזמנות להדפיס. במידה שהדפסתם יותר מידי, לא יהיה לכם מה לעשות עם השאריות ואילו במידה שלא הדפסתם מספיק לא יגיעו הזמנות לאורחים מסוימים. לעומת זאת, על הזמנה לחתונה בוואטסאפ אין הגבלה ותוכלו לשלוח אותה אינספור פעמים לכל מי שתרצו.
 • חיסכון בכסף- כאשר בוחרים בהזמנה לחתונה בוואטסאפ ניתן לחסוך משמעותית בכסף. הדפסת הזמנות ושליחתן בדואר יכולה להיות עסק לא זול. לעומת זאת, שליחת הזמנות בוואטסאפ לא תעלה לכם כלל.
 • יתרון סביבתי- יתרון נוסף ומשמעותי לא פחות מהקודמים הוא היתרון הסביבתי. כיום, המודעות לאיכות הסביבה ולמשמעות בשמירה עליה צוברת תאוצה. אנשים רבים מעוניינים לשמור על איכות הסביבה בלי לשנות את כל שגרת החיים שלהם לכך. בחירה בהזמנה דיגיטלית תורמת לכך. הזמנות מודפסות כוללות בזבוז רב של נייר ולעומת זאת, הזמנות דיגיטליות נשלחות באמצעים הדיגיטליים. כך לא נעשה שימוש בנייר ואתם יכולים לתרום למאבק הסביבתי.

מועד שליחת הזמנה לחתונה בוואטסאפ

חשוב מאוד לשלוח את ההזמנה לחתונה בוואטסאפ מספיק זמן מראש. כאשר אתם שולחים את ההזמנה מספיק זמן מראש אתם מאפשרים לאורחים שלכם להיערך בהתאם. כך האנשים שחשוב לכם שיגיעו יידעו בדיוק מתי האירוע ולא יקבעו דברים אחרים במקום. כמו כן, כאשר אתם שולחים את ההזמנה מספיק זמן מראש האורחים יוכלו להשיב לכם האם הם יוכלו להגיע או לא, ואתם תוכלו להעביר לאולם את כמות האנשים המדויקת. ההמלצה שלנו היא לשלוח את ההזמנה לפחות שלושה חודשים לפני תאריך האירוע, במיוחד אם האירוע מתוכנן לקיץ או לתקופת החגים בהן אנשים רבים קובעים חופשות וטסים לחו"ל.

שליחת הזמנה לחתונה בוואטסאפ

וואטסאפ נחשב לכלי הנפוץ והפופולרי ביותר לשליחת הזמנות דיגיטליות לחתונה. כאשר שולחים הזמנה לחתונה בוואטסאפ יכוליםהזמנה לחתונה בוואטסאפ לעומת זאת, ניתנת לשליחה בקלות ובמהירות על ידי הטלפונים הניידים. להוסיף בקלות תמונות או סרטונים. כמו כן, בוואטסאפ קל מאוד ליצור רשימת תפוצה של האורחים. כך תוכלו לשלוח במהירות לכל האורחים את ההזמנה לחתונה בוואטסאפ על ידי לחיצת כפתור. כמו כן בוואטסאפ קל לעקוב ולוודא מי קיבל את ההזמנה ומי לא.

עם זאת, שליחה בוואטסאפ לא מתאימה לקהל יעד דתי להם בדרך כלל אין טלפונים חכמים. לכן, התאימו את אמצעי שליחת ההזמנה לחתונה לקהל היעד שלכם.

אמצעים נוספים-

 • הודעת SMS– יתאים גם לקהל הדתי מחוסרי הטלפונים החכמים. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי בהודעות SMS לא ניתן להוסיף תמונות איכותיות או סרטונים.
 • מייל- במייל ניתן לשלוח סרטונים, תמונות וקישורים שונים. בדרך כלל גם לקהל הדתי יש מחשב בבית דרכו יוכלו לקבל מיילים. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי יש אנשים שלא בודקים את המייל שלהם באופן תדיר ואולי יפספסו את ההזמנה שלכם. כמו כן יש לדעת את כתובת המייל של כל האורחים.

טיפים לעיצוב הזמנות

Corporate holiday gifts

מתנות לחג לעובדים – מוצרי פרסום מכובדים ומיוחדים

אחד הדרכים החשובות להעריך עובדים בעסק היא באמצעות מתנות לחג . מתנה מתאימה יכולה להרגיש כמו עידוד עצום לעובדים שלך, ולהשאיר רושם חיובי שממשיך להזכיר להם כמה אתה מעריך את תרומתם לחברה. מתנה מושקעת לחג, בין אם היא מוצרי פרסום מכובדים או משהו אישי יותר, יכולה להיכנס ללב של העובדים ולהגביר את התחושה של שייכות לחברה.