עיצוב הזמנה לחתונה אונליין

תוכן עניינים

עיצוב הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר בהזמנות לחתונה. חשוב מאוד שהעיצוב יתאים לאופי האירוע ולאופי בעלי האירוע. קיימים מספר אלמנטים שחשוב לקחת בחשבון בעיצוב הזמנה לחתונה אונליין. במאמר הבא ריכזנו לכם דגשים לגבי עיצוב הזמנה לחתונה אונליין.

עיצוב הזמנה לחתונה אונליין- מה זה בכלל?. חשוב מאוד שהעיצוב יתאים לאופי האירוע ולאופי בעלי האירוע. קיימים מספר אלמנטים שחשוב לקחת בחשבון בעיצוב הזמנה לחתונה אונליין.

הזמנה לחתונה אונליין, היא למעשה הזמנה דיגיטלית. הזמנה דיגיטלית משמשת אותנו בדיוק כמו הזמנה מודפסת ותפקידה להעניק לאורחים שלנו פרטים לגבי החתונה הקרבה. ההבדל העיקרי בין הזמנה מודפסת לחתונה לבין הזמנה לחתונה אונליין הוא אמצעי השליחה. בעוד שאת ההזמנה המודפסת יש לשלוח בדואר או להתרוצץ ברחבי המדינה על מנת להעביר אותה לידי האורחים שלנו, את ההזמנה הדיגיטלית ניתן לשלוח בקלות לניידים או למיילים של כל המוזמנים שלנו. כך על ידי לחיצת כפתור פשוטה נוכל לשלוח את ההזמנה ולדעת שכולם קיבלו את ההזמנה בזמן.

עיצוב הזמנה לחתונה אונליין- תוכן ההזמנה

ישנם מספר פרטים שחשוב לכלול בהזמנה לחתונה אונליין-

 • שם בעלי האירוע (הזוג המתחתן, חתן בר המצווה, כלת בת המצווה וכדומה).
 • תאריך האירוע.
 • שעת קבלת קהל.
 • מקום האירוע (מומלץ כולל מפת הגעה או הוראות הגעה).
 • כל מידע רלוונטי נוסף כמו הסעה, האם יש קוד לבוש, האם צריך בגדים להחלפה ועוד.

עיצוב הזמנה לחתונה אונליין- האם לכלול תמונות?עיצוב הזמנה לחתונה אונליין- האם לכלול תמונות? כפי שציינו קודם, מומלץ לכלול תמונות מאחר וזה הופך את ההזמנה לאישית יותר

כפי שציינו קודם, מומלץ לכלול תמונות מאחר וזה הופך את ההזמנה לאישית יותר. כאשר מוסיפים להזמנה תמונה גם אנשים שקשורים להורי החתן והכלה לדוגמא, כמו חברים מהעבודה, יכולים לדעת בדיוק מי חוגג את האירוע. לכן, מומלץ להוסיף תמונה של החתן והכלה להזמנה לחתונה אונליין.

כמובן שאין על כך הכרח וכל אדם יכול לעשות לפי בחירתו. כאשר מדובר בהזמנות מודפסות, אנשים רבים מעדיפים לא להזמין תמונה, שכן לאחר האירוע רוב האורחים יזרקו את ההזמנה ואז התמונה תהיה בפח, מה שיכול להיות לא נעים במיוחד. לעומת זאת, בהזמנה לחתונה אונליין הדבר הנורא ביותר יהיה שימחקו את ההזמנה מהטלפון. כמובן שבהזמנה לחתונה אונליין אין הגבלה על כמות התוכן ותמיד תוכלו להוסיף יותר מתמונה אחת, סרטון, שיר ועוד.

עיצוב הזמנה לחתונה אונליין- עיצוב ברור ובולט

חשוב מאוד שהגרפיקה לא תהיה מטושטשת או שיהיה קשה לקרוא את פרטי ההזמנה בגלל צבעים שלא השתלבו נכון. חשוב שההזמנה תעוצב בצורה כזאת שכל אחד יוכל לקרוא אותה בקלות ולדלות ממנה את הפרטים הרלוונטיים בקלות. כמו כן, חשוב מאוד הטקסט יהיה גדול וקריא. בדרך כלל הזמנה אונליין נצפית בטלפונים ניידים, כלומר, לא במסכים גדולים במיוחד. לכן, חשוב שהכתב על ההזמנה יהיה גדול, קריא וברור על מנת שגם האורחים המבוגרים יוכלו לקרוא את תוכן ההזמנה בקלות.

סגנון עיצוב הזמנה לחתונה אונלייןסגנון עיצוב הזמנה לחתונה אונליין - קיימים מגוון סגנונות עיצוב שונים. ניתן לבחור בעיצוב בסגנון קלאסי או בסגנון חדשני כאשר בכל סגנון כזה יבואו לידי ביטוי אלמנטים שונים

קיימים מגוון סגנונות עיצוב שונים. ניתן לבחור בעיצוב בסגנון קלאסי או בסגנון חדשני כאשר בכל סגנון כזה יבואו לידי ביטוי אלמנטים שונים. לדוגמא בסגנון קלאסי בדרך כלל יהיה שימוש בצבע אחד או שניים ואילו בסגנון חדשני יהיה שימוש בפלטת צבעים עשירה יותר. לכן חשוב להחליט מראש מה הסגנון המבוקש ולהתאים את העיצוב אליו.

שימו לב שלא משנה באיזה סגנון אתם בוחרים יש לא להכביד על רקע ההזמנה. רקע ההזמנה יכול להיות מאופיין בהתאם למה שבעלי האירוע אוהבים. זה יכול להיות קשור לתחביבים שלהם, לעבודה, לחברים ולכל דבר אחר. עם זאת, חשוב מאוד לא להעמיס על מנת שהרקע לא יהפוך לעיסה לא ברורה שמכבידה על הקורא לקרוא את התוכן החשוב.

בחירת צבעים בעיצוב הזמנה לחתונה אונליין

פלטת הצבעים תעזור לכם לאפיין את אופי האירוע ואת אופי בעלי האירוע. חשוב מאוד להתאים נכון בין הצבעים ולבחור בצבעים שעובדים נכון ביחד. לדוגמא, תוכלו לבחור בצבעים משלימים כמו צהוב וסגול, כחול וכתום, אדום וירוק ועוד. ניתן לבחור בעיצוב הזמנה על ידי צבעים חמים ( גווני אדום, כתום וצהוב) או על ידי צבעים קרים (כחול, ירוק וסגול). ניתן לבחור בצבעי מונוכרום, צבע אחד והגוונים שלו לדוגמא כחול אפור, כחול כהה, כחול, תכלת, ועוד.

עיצוב הזמנה לחתונה אונליין- מועד שליחת ההזמנה

חשוב מאוד לשלוח את ההזמנה לחתונה אונליין מספיק זמן מראש. כאשר אתם שולחים את ההזמנה מספיק זמן מראש אתם מאפשרים לאורחים שלכם להיערך בהתאם. כך האנשים שחשוב לכם שיגיעו יידעו בדיוק מתי האירוע ולא יקבעו דברים אחרים במקום. כמו כן, כאשר אתם שולחים את ההזמנה מספיק זמן מראש האורחים יוכלו להשיב לכם האם הם יוכלו להגיע או לא, ואתם תוכלו להעביר לאולם את כמות האנשים המדויקת. ההמלצה שלנו היא לשלוח את ההזמנה לפחות שלושה חודשים לפני תאריך האירוע, במיוחד אם האירוע מתוכנן לקיץ או לתקופת החגים בהן אנשים רבים קובעים חופשות וטסים לחו"ל.

עיצוב הזמנה לחתונה אונליין- אמצעי שליחהעיצוב הזמנה לחתונה אונליין- אמצעי שליחה ישנם מספר אמצעים לשליחת הזמנה לחתונה אונליין

ישנם מספר אמצעים לשליחת הזמנה לחתונה אונליין-

 • וואטסאפ- האמצעי הנפוץ ביותר, בו ניתן לשלוח גם תמונה וגם קובץ וידאו. כמו כן, בוואטסאפ קל מאוד ליצור רשימת תפוצה כך שתוכלו לשלוח את ההזמנה ועדכונים לכולם באותו הזמן. אם אתם עורכים אירוע לקהל דתי בעיקר, כנראה ששליחה בוואטסאפ לא תתאים לכם.
 • הודעת SMS- יתאים גם לקהל הדתי מחוסרי הטלפונים החכמים. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי בהודעות SMS לא ניתן להוסיף תמונות איכותיות או סרטונים.
 • מייל- במייל ניתן לשלוח סרטונים, תמונות וקישורים שונים. בדרך כלל גם לקהל הדתי יש מחשב בבית דרכו יוכלו לקבל מיילים. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי יש אנשים שלא בודקים את המייל שלהם באופן תדיר ואולי יפספסו את ההזמנה שלכם. כמו כן יש לדעת את כתובת המייל של כל האורחים.

 עיצוב הזמנה לחתונה אונליין- ממשק אישור הגעה

אחד היתרונות המשמעותיים של הזמנה לחתונה אונליין הוא אישור הגעה. יותר לא צריך להתקשר ולנדנד לאורחים על מנת לקבל מהם אישורי הגעה. כאשר שולחים הזמנה לחתונה אונליין יש ממשק אישור הגעה שדרכו האורחים יכולים לאשר הגעה בקלות ולעדכן כמה אורחים מגיעים, במידה ומדובר במשפחה או זוג. כך ניתן לדעת כמה אורחים צפויים להגיע לאירוע ולא צריך לרדוף אחרי האורחים בטלפונים אינסופיים על מנת לברר זאת.

עיצוב הזמנה לחתונה אונליין- יתרונותעיצוב הזמנה לחתונה אונליין- יתרונות להזמנה לחתונה אונליין יש יתרונות רבים על פני הזמנה מודפסת

להזמנה לחתונה אונליין יש יתרונות רבים על פני הזמנה מודפסת-

 • אין הגבלה על התוכן- לעומת הזמנה מודפסת בה אתם מוגבלים בכמות הטקסט שאתם יכולים להוסיף, על מנת לא לחרוג מגודל הזמנה ממוצע, בהזמנה אונליין אין הגבלה על כמות התוכן.
 • שליחה מהירה- הזמנה לחתונה אונליין ניתנת לשליחה בקלות ובמהירות על ידי הטלפונים הניידים.
 • אין הגבלה על שליחת ההזמנה- על הזמנות אונליין אין הגבלה ותוכלו לשלוח אותה אינספור פעמים לכל מי שתרצו.
 • חיסכון בכסף- כאשר בוחרים בהזמנה לחתונה אונליין ניתן לחסוך משמעותית בכסף. הדפסת הזמנות ושליחתן בדואר יכולה להיות עסק לא זול. לעומת זאת, שליחת הזמנות במייל או בוואטסאפ לא תעלה לכם כלל.
 • יתרון סביבתי- כיום, המודעות לאיכות הסביבה ולמשמעות בשמירה עליה צוברת תאוצה. אנשים רבים מעוניינים לשמור על איכות הסביבה בלי לשנות את כל שגרת החיים שלהם לכך. בחירה בהזמנה לחתונה אונליין תורמת לכך מאחר ולא נעשה שימוש בנייר ואתם יכולים לתרום למאבק הסביבתי.

טיפים לעיצוב הזמנות

Corporate holiday gifts

מתנות לחג לעובדים – מוצרי פרסום מכובדים ומיוחדים

אחד הדרכים החשובות להעריך עובדים בעסק היא באמצעות מתנות לחג . מתנה מתאימה יכולה להרגיש כמו עידוד עצום לעובדים שלך, ולהשאיר רושם חיובי שממשיך להזכיר להם כמה אתה מעריך את תרומתם לחברה. מתנה מושקעת לחג, בין אם היא מוצרי פרסום מכובדים או משהו אישי יותר, יכולה להיכנס ללב של העובדים ולהגביר את התחושה של שייכות לחברה.