הזמנה לבריתה

תוכן עניינים

 

הזמנה לבריתהמזל טוב! נולדה לכם תינוקת מתוקה, יפה וקטנטנה שמאירה את ביתכם בהמון אור, שמחה ואושר. אין דבר יותר מרגש מתינוקת שמגיעה בפעם הראשונה הביתה. ועכשיו, אחרי שעיקלתם את המאורע והתרגלתם לנוכחות המדהימה שלה וזאת למרות שכנראה שאתם לא ישנים יותר מדי בלילות, אתם חושבים על הבריתה. על האירוע שבו תוכלו לחגוג ביחד עם הקרובים לכם ביותר את ההתרגשות והשמחה שמלווים אתכם בתקופה האחרונה.

 

לשם כך אתם צריכים הזמנה לבריתה. בהזמנה תפרטו כמובן את המיקום לאירוע בין אם זה באולם, גן אירועים, בביתכם הקט והצנוע או במסעדה נחמדה, את התאריך, השעה ופרטים נוספים שחשובים לכם לציין על גבי ההזמנה. תוכלו לשלב בהזמנה משהו מקורי כמו שיר או קטע משיר, את השם של הקטנטונת ומה עומד מאחוריו או אפילו מתנה נחמדה לאורחים שהיא בעצם ההזמנה כמו חפיסת שוקולד מתוקה, בקבוק יין קטן או כל רעיון אחר שעולה לכם.

 

איך מעצבים הזמנה לבריתה?

ובכן היום יש המון דרכים לעצב הזמנה לבריתה. הדרך הראשונה היא בשיטה של ”עשה זאת בעצמך“. כך אתם כמובן מוזילים עלויות אבל אתם כן צריכים קצת רקע בעיצוב. אפשר לעשות זאת באמצעות אפליקציות שמיועדות לכך, אתרי אינטרנט או תוכנה לעיצוב שאפשר להתקין כמעט על כל מחשב. בעזרת תמונה או רקע מרשים וצבעוני תוכלו לעצב כל הזמנה שבא לכם. כמובן שכמו שכבר ציינו חשוב שכל הפרטים יופיעו על גבי התמונה או הרקע. תוכלו גם להסריט סרטון של הקטנטונת בכל מיני רגעים מרגשים ולשלוח את הסרטון ערוך עם כל הפרטים בווטאצ‘אפ לאנשים שאתם מזמינים. דרך נוספת לעצב הזמנה היא תוך כדי שאתם מתכננים צילומי משפחה. למשל, אם התינוקת נולדה בסמוך לאחיה הגדול, אפשר לאחד אירועים, להזמין צלמת משפחתית מקצועית ו“על הדרך“ לעצב גם את ההזמנה. ניתן גם לשלם למעצבת גרפית שתעצב עבורכם במיוחד את ההזמנה לפי ההנחיות שלכם.

 

הזמנה דיגיטלית לבריתה או מודפסת מה עדיף?

ובכן זה לא עניין של מה עדיף אלא יותר של ההעדפה. אם אתם רוצים להציג את האירוע באופן יותר אישי, אז כמובן שעדיף להדפיס את ההזמנה ולשלוח אותה באופן אישי למי שאתם רוצים להזמין. היום, יותר ויותר אנשים מעדיפים ללכת דווקא על הזמנה דיגיטלית וכך להוזיל בצורה ניכרת את העלויות של ההדפסה.

 

היום ממוצע עלות להדפסת הזמנה לבריתה נע בין 15-35 ש“ח להזמנה אחת, תלוי בצבעוניות וברמת המורכבות שלה. ככה בהזמנה דיגיטלית אתם משלמים רק על העיצוב או כאמור מעצבים את ההזמנה בעצמכם וחוסכים לא מעט כסף. כמובן, שאם אתם מחליטים להדפיס את ההזמנה, אתם צריכים לעשות את זה כמה שיותר זמן מראש כדי שבית הדפוס יספיק להדפיס עבורכם את ההזמנות ואתם תוכלו לשלוח אותן בדואר.

טיפים לעיצוב הזמנות

Corporate holiday gifts

מתנות לחג לעובדים – מוצרי פרסום מכובדים ומיוחדים

אחד הדרכים החשובות להעריך עובדים בעסק היא באמצעות מתנות לחג . מתנה מתאימה יכולה להרגיש כמו עידוד עצום לעובדים שלך, ולהשאיר רושם חיובי שממשיך להזכיר להם כמה אתה מעריך את תרומתם לחברה. מתנה מושקעת לחג, בין אם היא מוצרי פרסום מכובדים או משהו אישי יותר, יכולה להיכנס ללב של העובדים ולהגביר את התחושה של שייכות לחברה.