צילום אווירי לאירועים- הלהיט שאתם לא יכולים לוותר עליו  

תוכן עניינים

כל מי שמתכנן אירוע בימינו, ניצב מול אותו אתגר: האורחים כבר ראו הכל וחוו הכל וגם המארחים כבר נחשפו לשלל גימיקים ואטרקציות שמעלים את סף הריגוש מאירועים והופכים אותם למקוריים ומיוחדים. אם אתם מתלבטים כיצד להפוך את האירוע שלכם למיוחד בדרך שונה ומקורית ובמקביל, אתם שואפים שיהיה לכם כמה שיותר תיעוד מהאירוע – יש לנו את הפתרון: צילום רחפן לאירועים.

היתרונות של צילומי אוויר באירועים

צילום אווירי לאירועים מתאים לכל סוג של חגיגה ובמיוחד אם האירוע מתקיים בחוץ, באוויר הפתוח. בין שאתם חולמים על צילום רחפן להצעת נישואין ובין שאתם מתכננים חתונה בחיק הטבע וחולמים על תיעוד מרהיב ומדויק שלה, תוכלו למצוא מענה בצורת צילומי אירועים עם רחפן. צילום אווירי לאירועים מותיר לכם מזכרת נהדרת שנשארת עמכם גם הרבה אחרי שהאירוע נגמר והופכת להיות אחת האהובות עליכם, למשך כל החיים. צילום רחפן לאירועים מתעד את האירוע מזווית מיוחדת של מבט-על והסרטון הערוך שתקבלו יאפשר לכם להיזכר באירוע מתי שתרצו להתרגש מחדש, כאילו אתם שוב שם. כמו כן, צילום אווירי לאירועים נשאר מרשים ומקורי לאורך זמן וכך תוכלו להתגאות בסרטון בפני חברים, ילדים ובני משפחה.

למה צריך לשים לב כשמזמינים צילום רחפן לאירועים?

יש כמה היבטים שחשוב להביא בחשבון כשמזמינים שירות של צילום אווירי לאירועים. האחד, הוא מידת הניסיון של הצלם, יכולת השליטה שלו ברחפן וטכניקות הצילום שהוא מאפשר להשתמש בהן. השילוב הזה בין ניסיון לבין ידע, הוא המפתח לקבלת סרטון של צילום רחפן לאירועים, שעושה חסד עם האירוע שלכם ומציג אותו בצורה המרשימה ביותר.

עוד חשוב לשים לב בהקשר של צילום רחפן לאירועים, שמדובר בצלם עם כל הרישיונות הרלוונטיים. רק צלם מוסמך ומקצועי בעל רישיון, מתאים לאירוע שלכם והדבר האחרון שאתם מעוניינים בו הוא שצילומי הרחפן יתבטלו, הרגע החשוב לא יצולם או שחלילה מישהו מהאורחים יפגע מהרחפן בגלל חוסר מיומנות של הצלם.

האם צילום אווירי לאירועים מחליף צילומי אירועים רגילים?

אחד היתרונות של עולם הצילום בכלל ושל צילום רחפן לאירועים בפרט, הוא היכולת להתאים באופן אישי את אופי הצילום, לכל לקוח מכל פרויקט. אתם יכולים להחליט כי צילום אווירי לאירועים הוא די והותר, אולם רוב האנשים בוחרים לשלב בין טכניקות הצילום, לקבלת תוצאה אידיאלית. צילום אווירי לאירועים יכול להשלים בהצלחה סוגי צילומי אירועים אחרים, כגון ווידאו וסטילס.

כמה עולה צילום אירועים עם רחפן?

המחיר של צילום אווירי לאירועים נקבע בעיקר על-פי כמות השעות שהצלם צריך לשהות בשטח האירוע, כמובן תוך תיאום מדויק עם המארחים וייעוץ מקצועי לגבי כמות הזמן הנדרשת, בהתאם לאפיון האירוע. התוצר המתקבל הוא תמונות סטילס וחומרי ווידאו גולמיים. בעלות נוספת ניתן לקבל גם עריכת סרטון מהצילומים והתמונות. זכרו שמדובר בהשקעה משתלמת שבתמורה תעניק לכם זיכרונות שיישארו אתכם לעד. אנו מזמינים אתכם לפנות לסטודיו AirWorks לקבלת הצעת מחיר משתלמת שתטיס את האירוע שלכם לגבהים חדשים.

 

טיפים לעיצוב הזמנות

Corporate holiday gifts

מתנות לחג לעובדים – מוצרי פרסום מכובדים ומיוחדים

אחד הדרכים החשובות להעריך עובדים בעסק היא באמצעות מתנות לחג . מתנה מתאימה יכולה להרגיש כמו עידוד עצום לעובדים שלך, ולהשאיר רושם חיובי שממשיך להזכיר להם כמה אתה מעריך את תרומתם לחברה. מתנה מושקעת לחג, בין אם היא מוצרי פרסום מכובדים או משהו אישי יותר, יכולה להיכנס ללב של העובדים ולהגביר את התחושה של שייכות לחברה.